Ulubione
Konto
Koszyk

HAYA LABS YOHIMBINE HCL 100 KAPS. JOHIMBINA 5 MG

69,90 zł

Sprawdzanie dostępności produktu...

Haya Labs Yohimbine - to suplement diety zawierający Johimbinę HCl, która posiada właściwości ułatwiające spalanie opornej tkanki tłuszczowej, zwiększające wydolność treningową oraz poprawiające sprawność seksualną. Producent umieścił aż 5 mg Johimbiny HCl w każdej kapsułce.

Johimbina w dużej dawce najwyższej jakości

Realnie działanie na tkankę tłuszczową białą

Nasila działanie stymulantów

Skuteczny booster libido

Blokuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych

Działa na najbardziej uporczywe partie

Aż 5 mg Johimbiny w każdej kapsułce

Johimbina

to substancja zaliczana do alkaloidów, pozyskiwana z kory drzew Pausinystalia yohimbe rosnących w Afryce. Wyciąg z kory był kiedyś stosowany głównie jako afrodyzjak, natomiast dziś johimbina wspiera także spalanie opornego tłuszczu, podnosi poziom energii i może poprawiać sprawność umysłową.

Johimbina to bardzo dobrze przebadana substancja. Wielokrotnie potwierdzono jej skuteczność, zarówno w obszarze spalania opornej tkanki tłuszczowej, jak i sprawności seksualnej (wzrost libido, poprawa siły erekcji).

Johimbina jako spalacz tłuszczu

Podstawowy i najbardziej przebadany mechanizm działania johimbiny oparty jest na tym, że jest ona antagonistą receptorów α2-adrenergicznych. Johimbina, hamując te receptory, delikatnie „oszukuje” mechanizm sprzężenia zwrotnego i sprawia, że zjawisko to jest postrzegane przez nasz organizm jako niedobór noradrenaliny, co w rezultacie przyczynia się do jej zwiększonego uwalniania. Noradrenalina jest odpowiedzialna za mobilizację uwalniania kwasów tłuszczowych z adipocytów.

Wielkość porcji: 1 kap.

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Zawartość w Porcji:

Yohimbine HCL - 5mg

Pozostałe składniki : Mąka ryżowa, żelatyna, stearynian magnezu.

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Haya Labs Yohimbine HCL jeden do dwóch razy dziennie, najlepiej z dala od posiłków