Ulubione
Konto
Koszyk

HCG 60 ml Krople Odchudzające

189,90 zł

Sprawdzanie dostępności produktu...

Kiedy HCG jest podawane w połączeniu z niskokaloryczną dietą, w organizmie dochodzi do wytworzenia szczególnego stanu – przekazania informacji, że nastąpił alarmowy stan głodu. W efekcie podwzgórze wydaje polecenie uwolnienia zmagazynowanych rezerw tłuszczu. Wskutek tego dochodzi do gwałtownego spadku wagi - opisuje swoje zmagania z wagą i z HCG pacjentka i lekarka Sherrill Sellman w Nexusie nr 5/2010. – Ponadnormalny tłuszcz zostaje przetworzony na energię, nie ma efektów ubocznych, mięśnie pozostają nienaruszone i nie ma efektu jo-jo”. Dodatkowo „ludzie stosujący HCG stwierdzają, że poziom cukru w ich krwi oraz ciśnienie wracają do normy, poprawia się nastrój i sen, znika łaknienie cukru oraz normalizuje się poziom trójglicerydów i cholesterolu”- pisze Sellm

Wg doktora Simeonsa człowiek posiada trzy rodzaje tłuszczu – tłuszcz strukturalny (amortyzuje narządy i stawy, chroni przed zimnem i urazami, magazynuje witaminy i czyni skórę elastyczną), tłuszcz zapasowy (rozmieszczona w całym ciele podręczna rezerwa energii) i występujący u ludzi otyłych tłuszcz zapasowy anormalny (to właśnie ten najbardziej „kłopotliwy” tłuszcz na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach, barkach i szyi), który w założeniu też powinien być rezerwą energetyczną, ale organizm utracił doń dostęp i nie potrafi z niego korzystać. Wszelkie diety odchudzające powodują redukcję tych dwóch pierwszych rodzajów tłuszczu a także mięśni. Tłuszcz zapasowy anormalny nie zostaje natomiast naruszony. Ponadto zaraz po zakończeniu diety organizm usiłuje odtworzyć braki, gdyż te utracone tłuszcze są mu potrzebne (efekt jojo).
Wielkość porcji: 10 kropli (0.5ml)

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Zawartość w Porcji:

Niacyna .475 mcg

Formuła hCG 1234 Complex:

L-Arginina, Beta-Alanina, L-Karnityna, L-Glutamina, L-Ornityna, Astragalus

Root (Astragalus membranaceus), Maca Root (Lepidium meyenii), Rhodiola Extract (Rhodiola rosea Root).

Dawkowanie: Stosuj 10 kropli (0.5 ml) pod język, trzy razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem, i trzymaj przez jedną do dwóch minut. Nie spożywać nic przez 10 minut przed oraz po zastosowaniu produktu.