Ulubione
Konto
Koszyk

Now Foods Candida Clear Support 90 Kapsułek

127,90 zł

Sprawdzanie dostępności produktu...

NOW Candida Support Candida albicans (bielnik biały) jest pospolitym, pasożytniczym grzybem - fizjologicznie zasiedlającym organizm człowieka, zamieszkuje dolną część przewodu pokarmowego. Spełnia on ważną rolę trawienną, pomagając w procesie rozkładu cukru w organizmie. Jego niewielka ilość nie koliduje z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu, gdyż grzyb współżyje z innymi drobnoustrojami składającymi się na naturalną florę przewodu pokarmowego. Niestety w sprzyjających warunkach może być przyczyną infekcji oraz reakcji o charakterze alergicznym. W momencie gdy populacja drożdżaków zaczyna gwałtownie wzrastać i przekroczy barierę przewodu pokarmowego zaczyna się problem.

NOW Candida Support jest połączeniem tradycyjnych składników ziołowych (Pau D'Arco, czarny orzech, olej z oregano), biotyny (witamin z grupy B-kompleks) i kwasu kaprylowego (naturalnie występujących kwasów tłuszczowych pochodzących z olejów roślinnych) które mogą przyczynić się do wspierania prawidłowej równowagi bakterii jelitowych. Choć Candida Support nie ma na celu zupełnego wyeliminowania grzybka z naszych jelit może znacząco wesprzeć prawidłową równowagę flory jelitowej.

Z dodatkiem: Pau D'Arco, Oleju Oregano, Czarnego Orzecha i Kwasu Kaprylowego

Wspiera równowagę flory jelitowej

Wielkość Porcji: 2 Kapsułki Wegańskie

Ilość porcji w opakowaniu: 45

Zawartość w Porcji:

%zalecanego dziennego spożycia

Magnez ( z kaprylan magnezu) 45mg 12%

Kwas kaprylowy (Kaprylan magnezu) 500mg %dawki ZDS nieokreślony

Czarny Orzech (Juglans Nigra L.)(łupina) 300mg %dawki ZDS nieokreślony

Kora Pau D'Arco (Tabebuia impetiginosa) 300mg %dawki ZDS nieokreślony

Olej z oregano (sproszkowany wyciąg) (origanum vaulgare) 200mg %dawki ZDS nieokreślony

Biotyna 2,000mcg 4000%

Pozostałe składniki : celuloza (kapsułka), czosnek (główka), liść oliwy, korzeń czepoty puszystej, ziele bylicy piołun, krzemionka, celuloza proszek.