Ulubione
Konto
Koszyk

Solgar DLPA DL-FENYLOALANINA 500 mg 100 Kapsułek

138,41 zł

Sprawdzanie dostępności produktu...

DLPA - aktywuje i wzmacnia działanie - endorfin, dynorfin i enkefalin, które są kluczowymi substancjami samoregulacyjnych i samoleczniczych procesów ciała. Oprócz innych funkcji tłumią ból i wywołują dobry nastrój. DL-PA jest jedyną substancją naturalną, którą nauka uznaje za środek całkowicie bezpieczny pod względem zdrowotnym do tłumienia chronicznego bólu i depresji.

- polepsza samopoczucie
- wspomaga leczenie depresji
- skutecznie tłumi ból (fentomowy, migerenowy, miesiączkowy, mięśni, stawów, ścięgien itd.)
- nie uzależnia
- bezpieczny pod względem zdrowotnym

DLPA to jedyny naturalny środek to tłumienia chronicznego bólu i depresji, uznany przez naukę za całkowicie bezpieczny pod względem zdrowotnym.

Skuteczność DLPA jest często równa skuteczności narkotycznych środków przeciwbólowych. W przeciwieństwie do leków zaś, DLPA ma kilka znaczących pozytywnych właściwości: nie uzależnia organizmu, daje dłuższy efekt przeciwbólowy, może doprowadzić do długotrwałych okresów bezbólowych, ma silne działanie przeciwdepresyjne, nie powoduje zatrucia i można ją łączyć z innymi lekami oraz metodami leczenia, nie wywołuje skutków ubocznych.

Podobnie jak Tryptofan - odpowiadający za wytwarzanie "hormonu szczęścia" - serotoniny, oraz melatoniny - odpowiedzialnej za głęboki sen, DL-PA jest aminokwasem przyswajanym przez organizm wyłącznie z pożywienia. Jego główną właściwością jest jednak uśmierzanie bólu. Na jego bazie organizm produkuje endorfiny, dynorfiny i enkefaliny, tj. hormony które stanowią podstawę systemu zwalczania bólu oraz są kluczowymi substancjami w procesach samoregulacji i regeneracji ludzkiego ciała. Pomaga także w kontrolowaniu wagi ciała człowieka, stymulując wytwarzanie enzymów zmniejszających łaknienie. DL-PA jest również skuteczny w uśmierzaniu bólów.Suplement diety.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.