Ulubione
Konto
Koszyk

SOLGAR Kwas Hialuronowy 120 mg 30 tabletek

139,89 zł

Sprawdzanie dostępności produktu...

Historia zastosowania kwasu hialuronowego zaczyna się od stosowania go w formie zastrzyków. Zastrzyki kwasu hialuronowego na pewien czas wygładzają zmarszczki poprzez zwiększenie objętości skóry, a efekty te utrzymują się przez 6 miesięcy. Oprócz stosowania kwasu hialuronowego w postaci zastrzyków do wypełniania zmarszczek używa się go także w celu złagodzenia zapalenia stawów. Ostatnie badania wskazują, że zastrzyk kwasu hialuronowego może nie być konieczny, ponieważ stwierdzono, że suplementacja doustna daje istotne korzystne efekty dla skóry i stawów.

BioCell Collagen II zawiera wysoce skuteczny i naturalnie występujący kwas hialuronowy (niekiedy nazywany hialuronianem), siarczan glukozaminy, depolimeryzowany siarczan chondroityny (mniejsze cząsteczki oznaczają większe wchłanianie), białko oraz glikoproteinę macierzy chrzęstnej, składniki które wspomagają zdrowie stawów i skóry. Kwas hialuronowy i kolagen są niezbędnymi budulcami skóry, odpowiadającymi za nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry, niestety ich poziom spada wraz z wiekiem.

Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki prepartu, które wspomagają pracę stawów (wzmocnienie chrząstki stawowej i struktury stawów); poprawiają stan skóry (nawilżenie, elastyczność, jędrność); poprawiają wygląd włosów, skóry i paznokci; przyspieszają gojenie się ran; redukują zmarszczki.


Suplement diety.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.