Ulubione
Konto
Koszyk

Solgar Pikolinian Chromu 500 mcg 120 Kapsułek

89,90 zł

Sprawdzanie dostępności produktu...

Chrom w postaci pikolinianu chromu. Chrom pełni istotną rolę w obniżaniu wysokiego poziomu cukru we krwi i leczeniu cukrzycy. Ma to miejsce szczególnie w przypadku cukrzycy insulinoniezależnej, w której insulina jest wydzielana, ale komórki nie są wystarczająco na nią wrażliwe.Chrom obniża również poziom cholesterolu i trójglicerydów u osób, które nie cierpiały na cukrzycę.Suplementacja chromem także przyczynia się do wzrostu poziomu dobrego cholesterolu HDL.Chrom wspomaga odchudzanie, kontroluje apetyt, dba o utrzymanie prawidłowej wagi ciała.

Wskazania:

Regulowanie poziomu cukru we krwi.Zapobieganie cukrzycy i wspomaganie jej leczenia. Wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów wywołujący choroby układu sercowo-naczyniowego. Redukcja masy ciała. Wspomaganie kontroli apetytu. Ograniczenie ochoty na podjadanie między posiłkami, zmniejszenie zapotrzebowania na słodycze.

Możliwe zastosowanie

Ogólnie regulowanie poziomu cukru we krwi, cukrzyca insulinoniezależna, hipoglikemia, łaknienie cukru i węglowodanów przetworzonych, wysoki poziom cholesterolu, wysoki poziom trójglicerydów, choroby układu sercowo-naczyniowego, redukcja masy ciała, odżywianie sportowców, kulturystyka, trądzik, spowolnienie procesu starzenia się.


Suplement diety.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.